Mistři z Plzně dokráčeli k dalšímu jasnému triumfu, Táborsko však rozložili až po změně stran

OBSAHUJE VIDEO

Plzeň má za sebou poslední přípravný duel před odjezdem na rakouské soustředění. Na stadionu v Luční ulici si poradila s druholigovým Táborskem poměrem 3:0.

Všechny tři branky do sítě týmu, jehož nově trenérsky vede Radoslav Kováč, padly až ve druhém poločase.

Poprvé se měnilo skóre tři minuty po změně stran, když Cadu posunul míč na Dominika Janoška, jehož povedený centr razantně zužitkoval Matěj Trusa.

Druhý gól favorita padl deset minut před koncem po vlastní brance hostujícího Bezpalce, jenž si srazil do vlastní branky vybídnutí Ondřeje Mihálika.

O dvě minuty pak pečetil výsledné skóre Jan Kliment, jemuž se podařilo skórovat poté, co ho přízemním centrem na malém vápně našel právě "Pišta" Mihálik, jemuž zatím letní příprava vychází na jedničku.

Příští měření sil už by mělo být těžší - 5. července ve Wetendorfu se postaví výběru trenéra Michala Bílka do cesty rumunský tým Botosani.

Letní příprava:

FC Viktoria Plzeň - FC MAS Táborsko 3:0 (0:0)
Branky: 48. Trusa, 80. Bezpalec vl., 82. Kliment, Rozhodčí: Fencl – Mokrusch, Pena. Diváci: 350.

Plzeň: 1. poločas: Jedlička – Řezník, Janošek, Pernica, Havel – Bucha, Kalvach – Kopic, Čermák, Pilař – Chorý. 2. poločas: Jedlička – Cadu, Janošek (58. Hranáč), Čihák, Falta – Qose, Ndiaye – Mihálik, Sojka, Trusa – Kliment.

Táborsko: Zadražil – Musenge, Navrátil, Svatek, Varačka, Tusjak, Provazník, Bezpalec, Mach, Plachý, Javorek.

Jak zrušit 2. ligu? Nařídit jí v krizi umělé vyhřívání. Stane se přeborem ligových béček? LFA dala efotbalu za pravdu!

Zdroj: fcviktoria.cz