Mistr vyráží na soustředění! Sýkora přítomen, kdo chybí?

Mistr vyráží na soustředění! Sýkora přítomen, kdo chybí?

Viktoria Plzeň odjela na soustředění do rakouského Westendorfu. Trenér Bílek má k dispozici celkem 23 hráčů do pole a 3 brankáře. U týmu se objevila i posila z hůry a to Jan Sýkora, jehož angažmá je v řešení.

Stejně jako Sparta Praha, i Viktoria dnes vyrazila směr Rakousko k zahájení letního soustředění. Viktoria bude ladit formu po prvních čtyřech přípravných zápasech, ve kterých však obdržela jen jeden gól z penalty od Slovanu Bratislava.

Do autobusu nasedla poslední posila a to Jan Sýkora, jehož příchod je aktuálně ve fázi jednání. „Jsme velmi rádi, že se může připojit k našemu týmu a odjet s ním na soustředění. Mezi oběma kluby v tuto chvíli probíhají intenzivní jednání o formě jeho transferu," doplnil pro klubový web mluvčí plzeňského klubu Václav Hanzlík.

I Plzeň musela škrtat, ale zas tolik jich nebylo. Do kádru se nevešel Miroslov Káčer, který už hostuje v Dunajské Stredě. Výprava se nebude týkat ani Šimona Falty, jenž odešel na hostování do Brna. Angažmá si hledá i záložník Dominik Janošek. S týmem neodcestoval ani 19letý Alexander Sojka.

Kádr Plzně pro soustředění ve Westendorfu

Brankáři: Jindřich Staněk, Martin Jedlička, Marián Tvrdoň

Obránci: Radim Řezník, Libor Holík, Lukáš Hejda, Filip Kaša, Filip Čihák, Mohamed Tijani, Luděk Pernica, Robin Hranáč, Milan Havel

Záložníci: Jan Kopic, Cadu, Pavel Bucha, Kristi Qose, Lukáš Kalvach, Modou Ndiaye, Aleš Čermák, Jan Sýkora, Jhon Mosquera, Václav Pilař

Útočníci: Jan Kliment, Tomáš Chorý, Ondřej Mihálik, Matej Trusa

zdroj: FC Viktoria Plzeň

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.