Vodhánělova premiéra na Hané? Určitě nezklamal a ukázal velmi zajímavé věci a potenciál, velebí posilu Jílek

Vodhánělova premiéra na Hané? Určitě nezklamal a ukázal velmi zajímavé věci a potenciál, velebí posilu Jílek
OBSAHUJE VIDEO

Sigmě se nepodařilo navázat na vyloupení Ostravy. Zbrojovka si totiž z jejího Androva stadionu odvezla výhru 2:0 a hanácký tým se tak musí rychle otřepat a za pár dní na Spartě odvést diametrálně odlišný výkon.

Debut v modrobílých baarvách absolvoval nováček Jan Vodháněl, jenž se vrátil do českého prostředí z Rakouska. Bývalý hráč Bohemians Praha 1905 si zahrál celé druhé dějství, když nahradil kolegu Sedláka.

Jak se jeho výkon líbil Václavu Jílkovi? "Honza to neměl vůbec jednoduché. Jít o poločase do zápasu za takového stavu a rozestavení, které mu není úplně vlastní…Ukázal velmi zajímavé věci a potenciál," pochválil svého nového svěřence bývalý kouč Sparty.

Jestli se na někoho po domácí blamáži s nováčkem zlobil, na Vodháněla určitě ne. "Je to typ kreativního hráče, který se nebojí hrát. Má přirozenou rychlost, tah na bránu soupeře, velmi dobrou střelu. Do utkání naskočil po dlouhé době. Vzhledem k tomuhle on určitě nezklamal," informoval webem sigmafotbal.cz citovaný vládce olomoucké lavičky.

Jestlipak už z toho bude příště i více než jen poločas?

Zdroj: sigmafotbal.cz