Nguyen dostal od Svědíka řádně vyčiněno: Jestli chce chytat někde výš, byla to velice laciná branka...

Nguyen dostal od Svědíka řádně vyčiněno:  Jestli chce chytat někde výš, byla to velice laciná branka...
OBSAHUJE VIDEO

"Po inkasovaném gólu nás to nakoplo. Spadlo to z nás už úplně. Řekl bych, že nám to pomohlo. Bohužel, nevyužili jsme ani náznaky našich příležitostí,“ hodnotil domácí remízu s Fenerbahce, která Slovácko podle očekávání poslala do play-off Konferenční ligy, záložník Michal Trávník.

A jak vše viděl jeho přímý nadřízený Martin Svědík, jehož svěřence bude co nevidět čekat velmi důležitý dvojzápas s AIK Stockholm?

"V první půli jsme to v obranné fázi zvládali velice dobře. Soupeře jsme presovali, získávali balony, které jsme ale zase lehce ztráceli. Tím pádem jsem se nemohli dostat do tlaku. Naše výpady do soupeřovy obrany byly sporadické. V šestnáctce soupeře nám scházela kvalita, standardní situace ani přihrávky nebyly podle představ," krčil rameny přísný stratég z nejmenšího prvoligového města, jehož ohlasy nabídly stránky fcslovacko.cz.

Laciná obdržená branka, jíž musel lovit ze své sítě devětadvacetiletý Filip Nguyen, jenž střelu Dursuna pouze tečoval, ho každopádně namíchla a neubránil se ostřejší kritice brankářské jedničky z Uherského Hradiště. Jeho náhradníci Tomáš Fryšták s Jiřím Borkem museli nepochybně směrem k nadcházejícímu výjezdu do Českých Budějovic zpozornět...

"Byl tam prohraný souboj, to se nesmí stávat. A taky, jestli Filip Nguyen chce chytat někde výš… to byla velice laciná branka," smutnil šéf Kadlece, Petržely, Havlíka a spol., jehož dílčím cílem tak zůstává probojovat se do podzimní skupiny Konferenční ligy.

Zdroj: fcslovacko.cz