Henry napodobil exkolegu Fábregase a také on majetkově vstoupil do struktur tohoto druholigového italského týmu...

Henry napodobil exkolegu Fábregase a také on majetkově vstoupil do struktur tohoto druholigového italského týmu...

Mistr světa i Evropy z let 1998 a 2000 Thierry Henry se stal novým akcionářem italského klubu Calcio Como, který sídlí v Lombardii.

Jak zaznělo na stránkách italského listu Gazzetta dello Sport, čerstvě pětačtyřicetiletý Francouz si pořídil u účastníka Serie B menší podíl.

Bývalý útočník Monaka, Arsenalu, Barcelony i New Yorku Red Bulls působil na severu Apeninského poloostrova v roce 1999, jeho pracovní mise v Juventusu však příliš dlouho netrvala.

Je zajímavé, že během léta vstoupil do struktur značky ze severozápadu Itálie také pětatřicetiletý španělský špílmachr Cesc Fábregas, který bude operovat nejen v kanceláři, ale pořád i na hřišti.

Oba pánové se mimochodem v minulosti potkali na londýnském Emirates Stadium, protože nějakou dobu společně kopali za Arsenal. Nyní budou společně budovat klub sídlící na stadionu Giuseppe Sinigaglii, kam se vejde necelých 14 tisíc diváků.

115 let staré Como, na jehož trenérské lavičce sedí Giacomo Gattuso, je po úvodních třech kolech druhé italské ligy na sedmnácté pozici se dvěma remízami a jednou porážkou. O první výhru v novém ročníku se pokusí třetí zářijový den na půdě Frosinone.

Teror v Katalánsku! Hvězda Barcelony se stala terčem ozbrojené loupeže, dostala nakládačku