Nice? Jednoznačně nejtěžší soupeř ve skupině. Uvidíme, jaké mají kvality a čeho jsou schopni, říká Petržela

Nice? Jednoznačně nejtěžší soupeř ve skupině. Uvidíme, jaké mají kvality a čeho jsou schopni, říká Petržela
OBSAHUJE VIDEO

Slovácko sice bude hostit ve čtvrtek večer Nice na Městském stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, nicméně favoritem proti čtyřnásobnému šampionovi Ligue 1 nebude a to i přesto, že má kádr známého trenéra Luciena Favreho za sebou dvě ligové porážky s Angers a Paris Saint-Germain.

Byť jsou hosté ve své zemi až třináctí, jména jako Schmeichel, Dante, Schneiderlin, Barkley, Ramsey, Lemina či Pépé budí minimálně na papíře spoustu respektu.

"Je potřeba vnímat kvalitu soupeře. Je otázka, co nám v útočné fázi dovolí. Známe jeho slabiny i silné stránky, podle toho se připravíme a uzpůsobíme strategii na utkání," přednesl na středeční tiskové konferenci Martin Svědík.

Nice dosud v Evropské konferenční lize neprohrálo ani nezvítězilo a s Kolínem nad Rýnem i Partizanem Bělehrad bralo remízu. O první tři body se pokusí právě v nejmenším ligovém městě Česka...

"Pokud mám mluvit za sebe, tak je to jednoznačně nejtěžší soupeř ve skupině. Uvidíme, jaké mají kvality a čeho jsou schopni. Sám jsem zvědavý, s jakou formou přijedou," doplnil svého šéfa nejzkušenější fotbalista Slovácka Milan Petržela, jehož v jeho devětatřiceti letech šestnáctý soutěžní start v této sezoně.

Nejkvalitnější zahraniční materiál v českém prostředí? TOP 5 aktuálně nejlepších cizinců FORTUNA:LIGY