Baník je pod novým koučem Hapalem na vzestupu a zlepšuje se, chválí tradiční slezskou značku Koller

Baník je pod novým koučem Hapalem na vzestupu a zlepšuje se, chválí tradiční slezskou značku Koller
OBSAHUJE VIDEO

U losu osmifinálové části MOL Cupu byl v úvodu tohoto týdne kromě generálního sekretáře Michala Valtra také nejlepší střelec v historii české reprezentace Jan Koller, jenž se následně vyjádřil k několika dvojicím.

Úplně prvním vylosovaným mužstvem ze všech šestnáctí adres byl Baník Ostrava, kam zavítá Sparta Praha, což je jediný český klub, za který "Dino" na profesionální úrovni hrál...

"Hned máme velmi atraktivní zápas, diváci se určitě mají na co těšit a jsem si jistý, že uvidíme dobré utkání. Baník je pod novým koučem Pavlem Hapalem na vzestupu a zlepšuje se, určitě bude chtít potrápit i Spartu," glosoval na stránkách souteze.fotbal.cz třaskavou a léta znesvářenou dvojici devětačtyřicetiletý internacionál.

Zmíněný Hapal má za sebou na lavičce slezského celku čtyři zápasy s bilancí tří výher a jedné prohry, když jeho nový tým z Bazalů nestačil v Plzni na domácí Viktorii. Za pár dní ho pak čeká výjezd do Edenu, kde se jeho reálná kvalita odhalí taktéž.

Bohemians Praha 1905, jimž Koller fandí již od útlého mladí, narazí v Ďolíčku právě na třetiligového kata Viktorie Hlučín.

"Doufám, že se Bohemce tentokrát bude na domácím stadionu dařit a soupeře z nižší soutěže porazí a postoupí do čtvrtfinále,“ přidal exreprezentant, jenž v minulosti pálil za Anderlecht Monako i Dortmund.

Jak vidí dvojici Dynamo České Budějovice - Hradec Králové? První zmíněný tým se v pondělí zbavil hlavního trenéra Jozefa Webera a dočasně ho povede tandem Jiří Lerch - Jiří Kladrubský.

"Očekávám opět vyrovnaný souboj. Hradec hraje v lize dobře, i když teď nezvládli derby s Pardubicemi. Budějovicím se v lize moc nedaří, ale opravdu očekávám vyrovnané utkání," zakončil.

Hapal bude proti Spartě mimořádně motivovaný. V poháru bychom se chtěli dostat co nejdále, avizuje Mikloško