Čtyři možné zimní posily pro Spartu aneb Kdo by během pár měsíců mohl zamířit na Letnou?

Čtyři možné zimní posily pro Spartu aneb Kdo by během pár měsíců mohl zamířit na Letnou?

Pražská Sparta neprožívá zrovna ideální podzimní část sezony, v lednu bude proto s velkou pravděpodobností posilovat. Připravili jsme si pro vás seznam čtyř fotbalistů, kteří by se na jaře mohli objevit v rudém dresu.
 

 

Tomáš Koubek (Augsburg)

Nejméně pravděpodobná z posil už jen z toho důvodu, že ve Spartě jsou momentálně čtyři brankáři, a všichni na poměrně vysoké úrovni. Současná jednička Matěj Kovář, jeho slovenský náhradník Dominik Holec, který ročník začínal jako gólman číslo jedna, perspektivní trojka Vojtěch Vorel, jenž vloni prožil dobrou sezonu na hostování v Českých Budějovicích, a odstavený Rumun a bývalá opěvovaná jednička Florin Nita.

Pravdou ovšem je, že Kovář ve Spartě pouze hostuje z Manchesteru United, a jestli v týmu zůstane natrvalo, je s otazníkem. S příchodem Koubka by Pražané mohli mít otázku brankářské jedničky vyřešenou na několik příštích let. Pro samotného hráče by to smysl dávalo, v německém Augsburgu nehraje a ve Spartě by zabojoval o sestavu. Nita s Holcem by pak mohli vyklidit pole.