To se zasmějete! Víte, jak se Messimu přezdívá v kabině Argentiny?

To se zasmějete! Víte, jak se Messimu přezdívá v kabině Argentiny?

Lionel Messi je už několik dlouhých let celosvětovým fenoménem, který svými bohatými schopnostmi budí respekt fanoušků a děsí obrany soupeřů, které mu čelí. Výhodu máte pouze v případě, pokud s tímto kouzelníkem sdílíte stejnou kabinu a stejný dres. 

Navenek je Messi excelentní fotbalista, ale povahou je to spíše introvert. Ano, občas jej slyšíte mluvit, má emoce jako každý jiný, dokáže se i naštvat, ale stále u něj převládá spíše ta samotářská stránka.

Jednoho dne si z Lea spoluhráči v kabině začali dělat legraci a on se jim ani nijak nevzpíral. Dopadlo to dokonce tak, že přezdívka, která mu před několika měsíci byla dána, mu i zůstala. A tak se s ní prezentuje i na MS. O čem je řeč?

„Jsem jedním z těch lidí, kteří věří, že se věci dějí, protože se prostě mají dít. Proto jsem přijal přezdívku, kterou mi dali spoluhráči…,“ prozradil sedminásobný vítěz Zlatého míče pro server TyC Sport.

„Kluci se mi smáli a začali mi říkat lasička, protože jsem prý ta nejmenší šelma na světě,“ řekl Messi, který toto pojmenování dnes bere už s humorem.

„Mám malé nohy, rychlý pohyb, možná vydávám i nějaké zvuky, ale to už neovlivním. Člověk si prostě při té námaze rád odfrkne… Každopádně jsem to přijal a snad nám to nyní pomůže proti Mexiku. Hrajeme fakt o hodně,“ přiznává Messi, jehož tým na úvod šampionátu překvapivě podlehl Saúdské Arábii.