Za zdmi Doosan arény už se dře. Kliment, Kopic, Sýkora a spol. ladí svá těla na start zimní přípravy

Za zdmi Doosan arény už se dře. Kliment, Kopic, Sýkora a spol. ladí svá těla na start zimní přípravy

Menší část plzeňského kádru ve čtvrtek zahájila zimní přípravu. Jako první se v Doosan Areně hlásila šestice rekonvalescentů, která kvůli zranění vynechala závěr podzimní fáze sezony. V plném počtu se úřadující mistři a lídři tabulky sejdou 19. prosince. 

Ofenzivní hráči Jan Kliment, Jan Kopic, Jan Sýkora a René Dedič a obránci Filip Kaša s Mohamedem Tijanim začali v posilovně s rehabilitačními, kondičními a silovými cvičeními.

Postupně jim fyzioterapeuti a kondiční trenéři budou přidávat i fotbalové prvky, aby mohli nastoupit do prvního společného tréninku.

"Připravili jsme pro hráče rehabilitačně-kondiční a silové tréninky. Postupně budeme přidávat i čistě fotbalové věci. Cílem je, aby byli všichni stoprocentně nachystáni a mohli se naplno zapojit do zimní přípravy s týmem, která začne 19. prosince,“ upřesnil na webu fcviktoria.cz Martin Kastner.

Letní posila západočeské značky se zkušenostmi z Wisly, Brondby i Stuttgartu už se na práci na sobě těšila. "Určitě je dobře, že nám trenéři tento plán připravili. Docela jsem se těšil, až kluky po dovolené zase uvidím. Věřím, že do startu přípravy budeme dobře nachystáni," doplnil devětadvacetiletý Kliment, jenž měl na podzim opakovaně problémy se zadním stehenním svalem.

Zlín Radovi nevyšel, přístupu bosse Pauknera si ale považuje. Proč se chystal oslovit České dráhy a co vzkázal Vrbovi?