Mladý brankář Baníku bude v pořádné permanenci. V MSFL se pokusí o zázrak v dresu otloukánka z Vítkovic

Mladý brankář Baníku bude v pořádné permanenci. V MSFL se pokusí o zázrak v dresu otloukánka z Vítkovic

Až Baník Ostrava přijede do Pardubic a bude chtít zabránit čtvrté prohře za sebou, určitě u toho nebudou minimálně tři hráči...

Snad každý z gólů Janoška aspiruje na gól roku. Další přestup vidí spíše do zahraničí, tvrdí ředitel Pardubic

Zatímco Filip Kaloč bude pykat za osmou žlutou kartu v sezoně a zápasová stopka čeká za čtyři žlutá varování také na Davida Lischku, Daniel Tetour se rozhodl přetrvávající zdravotní problémy v oblasti kolena řešit artroskopickým zákrokem.

Mistra české nejvyšší soutěže z roku 2004 dočasně opouští také třiadvacetiletý brankář Radovan Murin, jenž dosud nastoupil za áčko Baníku dvakrát a jak proti Příbrami, tak proti Třinci, se mu v sezoně 2020/2021 povedlo udržet čisté konto.

V nejbližších měsících ho však čeká mise v MSFL, protože bude na jaře hostovat v nedalekém klubu MFK Vítkovice. A v jeho dresu si jistě nebude moci stěžovat na nedostatek práce.

Vítkovice jsou totiž po sedmnácti kolech třetiligové soutěže beznadějně poslední a pokud se nestane sportovní zázrak, reálně jim hrozí pád do divize. Na podzim nevyhráli ani jednou, inkasovali devětačtyřicet branek a na předposlední Znojmo ztrácí propastných osm bodů.

Poprvé se Murin může ukázat ve Slezské Ostravě již v sobotu proti Frýdlantu.