Registrace z Frankfurtu dorazila. Divizní Rokycany budou moci využít Nigerijce Umosora hned...

Registrace z Frankfurtu dorazila. Divizní Rokycany budou moci využít Nigerijce Umosora hned...

FC Rokycany, které přezimují v divizi A na deváté pozici, zahájí odvetnou část ročníku již tuto sobotu na půdě Sokolu Lom, jenž spolu s Otavou Katovice vládne tabulce.

Hlavní trenér Milan Dejmek už bude moci využít i čerstvou ofenzivní akvizici, jíž se stal devatenáctiletý Nigerijec Isaac Oshogie Umosor.

Tým z Plzeňského kraje to první březnový pátek potvrdil na svém Twitteru, čili platformě, kde pravidelně bavil během podzimu v rámci svého pohárového vystoupení proti Slovanu Liberec.

Umosor už absolvoval s mužstvem Rokycan část zimní přípravy a zasáhl i do generálky na soutěžní boje proti třetiligové Admiře Praha (1:4).

"Je dynamický, pořád chce míč a dokáže zabrat i směrem dozadu. To jsou tři vlastnosti, které nás nejvíce zaujaly," citoval web denik.cz slova kouče Dejmka.

I když jeho start v jarním otevíracím zápase nebyl jistý, protože se čekalo na jeho transfer kartu z Frankfurtu, nakonec se vše stihlo také administrativně a nová posila byla v divizním klubu registrována ve druhé polovině tohoto pracovního týdne.

Bude skórovat už při své premiéře v Sezimově Ústí?

Předseda Prostějova je s doplněním kádru spokojen. Týká se to i příchodu gólmana Vejmoly z třetiligových Záp