Plzeň v krizi? V bráně jsem od toho, abych chytal, je pravda, že jsem tolik zákroků za Viktorku nezažil, přiznává Staněk

Plzeň v krizi? V bráně jsem od toho, abych chytal, je pravda, že jsem tolik zákroků za Viktorku nezažil, přiznává Staněk

Viktoriánům se návrat na ligové trávníky po reprezentační pauze příliš nevyvedl. Z Mladé Boleslavi svěřenci trenéra Michala Bílka odjeli s bezbrankovou remízu, za kterou mohou děkovat především brankáři Jindřichu Staňkovi.

Mužem zápasu mezi Mladou Boleslaví a Plzní se stal jednoznačně Jindřich Staněk. „V bráně jsem od toho, abych chytal. Je pravda, že vyložených šancí měla Boleslav víc a bohužel pro nás odvážíme jen bod,“ uvedl Staněk na klubovém webu fcviktoria.cz.

Plzeň se v jarní části sezoně trápí. „Doteď jsme dostávali docela nešťastné góly, ale na druhou stranu defenzivní činnost na jaře není z naší strany dobrá. I dnes si soupeř vytvořil na můj vkus až moc šancí. Tolik zákroků jsem snad v Plzni nezažil. Musíme na defenzivě zapracovat,“ dodala jednička Západočechů.

Výkon Staňka vyzdvihl i trenér Bílek. „Při několika šancí nás podržel Jindra Staněk a my sami jsme si nevytvořili tolik stoprocentních příležitostí. Měli jsme nějaké závary, soupeř zablokoval hodně střel a sám byl velmi nebezpečný. Z tohohle zápasu jsme asi dnes na víc, než bod neměli,“ uznal sportovně lodivod viktoriánů.