Velký průvan pod Ještědem? Dění ve Slovanu se nemusí v sezoně 2023/2024 týkat více než 10 svěřenců kouče Kozla

Velký průvan pod Ještědem? Dění ve Slovanu se nemusí v sezoně 2023/2024 týkat více než 10 svěřenců kouče Kozla

Slovan Liberec v poslední době naděluje a čtyřgólový příděl od něj obdrželo jak Dynamo České Budějovice, tak Hradec Králové, s tím, že je na nejlepší cestě uzmout finální sedmou příčku.

V základní sestavě podještědské družiny však proti "Votrokům" figurovalo hned hned šest borců, kterým na stadionu U Nisy končí 30. června smlouva a v létě už na severu Čech vůbec nemusí být.

Jak připomněl Twitter účet @domaUNisy, kontrakt pozvolna dobíhá osmičce Hugo Jan Bačkovský (obce), Dominik Plechatý, Filip Prebsl, Gigli Ndefe, Matěj Valenta, Victor Olatunji (opce), Ľubomír Tupta (opce) a Matyáš Kozák.

I když má několik fotbalistů v pracovní dohodě opci o možné další spolupráci, Slovan nemusí udržet všechny.

Zájem už je jak o gólového Nigerijce Olatunjiho, který přišel do českého prostředí v zimě, tak o Ľubomíra Tuptu, jenž se stal jedním z nejlepších hráčů libereckého jara a zákulisně je spojován například se Spartou.

Podle údajů transfermarkt.com navíc stále nemají podepsáno ani Theodor Gebre Selassie, Michael Rabušic, Karol Mészáros a Marios Pourzitidis, což znamená, že ani oni už by u toho v sezoně 2023/2024 být nemuseli.

Značka Ludvíka Karla je velkými průvany v kádru proslulá a podle všeho se na tom nic nebude měnit ani v nadcházejícím hlavním letním přestupovém okně...

Pět událostí 3. kola nadstavby: Další penalta pro Spartu, z Nity vyvrhel a Almásiho první trefa v novém roce

Foto: FC Slovan Liberec