Nepovedené starty favoritů ve třetí lize: Ústí se rozjíždí pomalu, Třinec léčí Pulpit, Domažlice velká jména

Nepovedené starty favoritů ve třetí lize: Ústí se rozjíždí pomalu, Třinec léčí Pulpit, Domažlice velká jména

Třetí liga je v posledních dnech hodně vidět. Bohužel pro celý český fotbal je to kvůli rozhodčím v negativním světle. Dnes se ale podíváme na fotbalovou stránku věci. Jak se daří týmům, které v posledních měsících mocně posilovaly a měly ty nejvyšší ambice?

ÚSTÍ NAD LABEM

Nejambicióznější celek v českém fotbale? Dost možná. Ústí nad Labem před sezonou vyhlašovalo velké plány. Najal se nový trenér, do týmu zamířila velká jména, která dlouho běhala po ligových trávnících. Tomáš Kučera, Alois Hyčka, Jakub Mareš, Lukáš Zoubele, ale i nadějní cizinci či mladíci.

Velké prostředky dává klub i do zázemí a marketingu, každopádně situace úplně dobrá není. Arma zaspala už začátek sezony, kdy se trápila v lize i v poháru. “Určitě nejsme ve své kůži,“ říkal tehdy Vasil Knor pro eFotbal.cz, šéf klubu. „Jsme velmi nespokojeni, řešili jsme to i interně.“

Od té doby sice přišly tři výhry v ČFL, ale ambice byly vyšší, než bytí na šesté příčce se ztrátou osmi bodů na Zápy, které jsou stoprocentní a zatím nedostaly jediný gól.

© FK Ústí nad Labem