Sigma loupila v táboře sešívaných. Na roční hostování přichází na Hanou gambijský univerzál Singhateh

Sigma loupila v táboře sešívaných. Na roční hostování přichází na Hanou gambijský univerzál Singhateh
OBSAHUJE VIDEO

Olomouc posílil ofenzivní univerzál Ebrima Singhateh. Hanáci dnes dotáhli hráčův příchod ze Slavie a získali dvacetiletého gambijského útočníka na roční hostování. Olomoucký prvoligový klub o tom informoval na svém webu.

Singhateh by ještě měl být součástí obchodu mezi Slavií a Sigmou za beka Ondřeje Zmrzlého, který nedávno přestoupil do vršovického celku.

Talentovaný gambijský hráč na podzim hostoval ve Vlašimi a v druhé lize osmkrát skóroval. K Hanákům se připojil téměř na začátku zimní přípravy a absolvoval s nimi i soustředění na Maltě.

„Myslím, že jeho aklimatizace probíhá dobře. Je pracovitý, vnímá naše představy. Zároveň je usměvavý a komunikuje, takže dobře zapadá do kabiny," řekl trenér Sigmy Václav Jílek.

DYNAMO ZAMÍŘÍ SMĚR BELEK NEJEN BEZ ČOUDKA ČI ZAJÍCE, ALE I BEZ KAPITÁNA HAVLA. CO NĚMEC TRANZISKA?

„Pro útočníka a jeho sebevědomí jsou samozřejmě góly nebo asistence důležité. S trenérem jsme se o tom bavili, že bych je přinést. Ale to nejdůležitější vždycky je, abych pomohl svému týmu,“ doplnil gambijský legionář, kterému se zvykáním na nové prostředí pomáhají i další Afričané Ola Dele a Moses Amasi.

„Jsou jako mí bratři. Ale od chvíle, co jsem přišel, se tady cítím výborně. Všichni jsou pozitivní. Trenér, všichni zaměstnanci i hráči. Cítím se tady jako doma,“ prohlásil mladý hráč, jenž si před Slavií vyzkoušel také angažmá v estonském Paide.