Dlouhodobé plány Griezmanna? Ještě několik sezon v Atlétiku a pak hurá do MLS

Dlouhodobé plány Griezmanna? Ještě několik sezon v Atlétiku a pak hurá do MLS

Atlético Madrid připravuje nabídku nové smlouvy pro čerstvě třiatřicetiletého francouzského útočníka Antoinea Griezmanna, který strávil v LaLize celou dosavadní prvoligovou kariéru, ale ještě nikdy nedosáhl na titul.

Bývalý ofenzivní hráč Barcelony i Realu Sociedad má v současnosti na Wanda Metropolitano smlouvu do léta 2026 a podle všech dostupných informací ji hodlá dodržet.

Na konci prosince věhlasný útočník prohlásil, že by chtěl ukončit kariéru ve Spojených státech, ale že by také rád prodloužil smlouvu se svým současným klubem, v souvislosti s nímž by byl rád, aby byl jeho poslední zastávkou v Evropě.

V Barceloně se dopíše jeden příběh. Marcos Alonso zamává Katalánsku již po dvou letech

Relevo uvádí, že Atlético hodlá Griezmannovi nabídnout nové podmínky a ambicí obou stran je dohodnout se na nové pracovní dohodě, jež by ho udržela na Starém kontinentu na více než jen další dvě sezony.

Světový šampion z roku 2018 a vicemistr světa z roku 2022, který nasbíral v barvách rodné země již 127 oficiálních duelů, nastřílel v dresu madridského obra 178 gólů a přidal 84 asistencí. To vše v celkem 382 soutěžních zápasech.

Pokud stráví ve španělské metropoli i příští roky, svou osobní bilanci nepochybně ještě vylepší.

Williamsův odkaz v Bilbau už má jasné kontury, jeho jméno bude navždy zapsáno po boku baskických velikánů