Do zákulisního závodu o zisk Modriče se přihlásil velmi nečekaný zájemce a myslí to zcela vážně

Do zákulisního závodu o zisk Modriče se přihlásil velmi nečekaný zájemce a myslí to zcela vážně

O další klubové budoucnosti Luky Modriče z Realu Madrid už toho bylo napsáno tolik, že by to možná vydalo i na nějakou novelu, případně útlý román. Osmatřicetiletá chorvatská legenda je totiž stále dost v kurzu a je o ní zájem na různých koutech planety.

Jak již dříve potvrdil na portálu goal.com jeho agent Borja Couce, který má mimochodem v portfoliu také kolumbijského útočníka Radamela Falcaa, vytříbeného záložníka ze San Bernabéua nelanaří pouze nejvýkonnější kluby Saudi Pro League.

Bývalá ikona Tottenhamu Hotspur s neuvěřitelnými 174 starty za svou zemi je spojována například s Interem Miami, kde o něj měl spolumajitele Davida Beckhama poprosit sám Lionel Messi, jenž v jihovýchodní části Floridy nastupuje v útoku společně s Luisem Suárezem. A Modrič už se s někdejší hvězdou Albionu dokonce sešel.

Raúl si je jistý, že z Bellinghama bude legenda Realu. Srovnávat se Zidanem ho ale nehodlá
Piqué, Casillas, Ronaldinho, Agüero a jiné hvězdy nabízí alternativu k fotbalu. Více o tom poví Morávek...

Vábí ho i jeho kmenový celek GNK Dinamo Záhřeb, kde vyrostl. Prezident chorvatského giganta se čtyřiadvaceti tituly Mirko Barišić dokonce před časem koupil jednu inzertní stranu v oblíbeném španělském sportovním deníku Marca a záložníkovi prostřednictvím ní jednoduše vzkázal: "Vrať se, dává to smysl". Jeho případný návrat do HNL po dlouhých 16 letech by určitě rozparádil celé Chorvatsko.

Dle informací serveru sportklub.n1info.si se tento týden navíc nově postavil do řady zájemců o jeho služby jeden velmi nečekaný nápadník, jímž je slovinský titán NK Cejle, v němž před pár lety krátce působil také Jiří Jarošík.

© Real Madrid

"Ne, nejedná se o vtip, chceme Luku Modriče," pronesl prezident NK Valerij Kolotilo, který už měl dokonce kontaktovat Bílý balet a rád by s funkčním veteránem zahájil jednání.

Současný jednapadesátiletý kouč Cejle Damir Krznar si zahrál s Modričem před lety v Záhřebu. "Do tohoto projektu jdeme i z toho důvodu, že se Damir dobře zná s Lukou. Když už máme takovou možnost, proč se jí nepokusit využít? Pokud se ale máme bavit s hráčem, nejdříve je třeba spojit se s klubem, ve kterém je pořád pod smlouvou," objasnil funkcionář brzy dvojnásobného mistra Slovinska.

Zahraje si na jihu Španělska s Krejčím? De Geovu přerušenou kariéru se má pokusit vzkřísit Betis
Sedm let v Premier League a dost? O Bernardu Silvovi se mluví v kancelářích Realu i Paris Saint-Germain

Pokud by to NK Cejle nevyšlo v letním přestupovém okně, o jeho zisk se pokusí opět za půl roku, případně za dalších 12 měsíců. "Půjdeme však ještě dál. Pokud by se nám ho nepodařilo přivést, zkusíme zlanařit jiné, neméně velké jméno. Máme vysoké ambice a určitě nechceme zůstat na úrovni, na které se teď nacházíme," navnadil fanoušky.

To, že nemluví do větru, dokazuje i jeden konkrétní příklad. Když ještě pracoval pro Anži Machačkala, podařilo se mu do Dagestánu přivést například Roberta Carlose nebo Samuela Eto'a.

© Real Madrid