Chomutovu výměna trenéra zatím nepomohla

Chomutov se po středeční potupné porážce v Mladé Boleslavi vydal ke svému dalšímu zápasu již s novým trenérem. U trenérského kormidla vystřídal Jiřího Černého kouč Miroslav Pavlov. Tento kouč na lavičku Chomutova usedal v letech 1997/1998. Později pak vedl například Teplické béčko nebo Most. A nyní se vrací do Chomutova.

Nový trenér Chomutova Miroslav Pavlov, domácím fanouškům známý ze svého působení v Drahovicích, přivedl do Dvorů mužstvo, které viditelně chtělo odčinit krutou porážku z Mladé Boleslavi. V deštivém počasí byli sice domácí od začátku utkání aktivní, vytvořili si i několik příležitostí, ale bez náležitého efektu. Hosté využívali každé příležitosti k nebezpečným protiútokům, do kterých nechodil pouze jeden útočník, ale do protiútoků se aktivně zapojovali i další hráči. Největším nebezpečím pro domácí branku byl Miloš Gibala, který nakonec ve 39. minutě poslal hosty do vedení. Naštěsí toto vedení netrvalo dlouho a ve 42. minutě proměnil Marian Geňo pokutový kop za faul na Jana Staňka. A Geňo ještě do přestávky dostal domácí do vedení 2:1 po nezištné přihrávce Jardy Nerada.

Ve 47. minutě na 3:1 zvýšil hlavou po rohovém kopu Zbyněk Vondráček a mohlo by se zdát, že je o třech bodech rozhodnuto. Hosté se ale nepoložili a zvýšeným úsilím se snažili vývoj zápasu zvrátit. A v 80. minutě se jim po rohovém kopu podařilo snížit na 3:2. Domácí si ale vedení s přehledem pohlídali a v 84. minutě Jaroslav Šmrha upravil výsledek na konečných a zasloužených 4:2.

Karlovy Vary - Chomutov 4 : 2