Chrudim potvrdila svou neporazitelnost

Po loňském postupu nováček a chová se jak otrlý matador. Ano,je řeč o Chrudimi, která v letošním ročníku ČFL předvádí vynikající výkony a po zásluze vede tabulku. Na hřiště toho favorita zavítal také nováček v letošním ročníku Roudnice. Té se naopak daří pouze na domácím hřišti, z venkovních zápasů body nevozí.

Tento nepříznivý stav chtěla Roudnice změnit právě na hřišti Chrudimi. A začátek zápasu tomu i nasvědčoval. Hosté měli míč více v držení a hra se odvíjela ponejvíce na půli domácích. Svou převahu však nedokázali roudnničtí hosté zužitkovat, a tak Chrudim trestala. V 17.minutě uvolnil Vodrážka Holuba a ten se nemýlil - 1:0. Hosté se nechtěli s vývojem hry smířit a nadále hráli aktivně. Ke změně skóre to však nevedlo.

Ve stejném duchu se nesl i začátek druhého poločasu. Aktivita hostů převyšovala aktivitu domácích, produktivita však vázla. Na straně Chrudimi stojí za zmínku Střela aktivně hrajícího Holuba, která šla těsně vedle brány. Na druhé straně velmi slibný nájezd Laušmana zastavil praporek pomezního. A tak si domácí v závěru zápasu těsné vedení již pohlídali.

Sestava MFK Chrudim: Mrázek - Adámek, Radouš, Linhart, Štěpánek - Dostálek (90. Kopecký), Vodrážka, Hauf, Kesner (88. Luptovský) - Vácha, Holub.

Sestava SK Roudnice nad Labem: Straka - Kala, Kučera, Adjei, Lukášek – Mikas (46. Bukač), Kuchař, Medek, Hrdlička - Vobořil (86. Gutheis), Laušman.