Vítěznou generálku United zařídil za minutu dvanáct Fellaini

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Manchester United si v předsezónní přípravě složené ze šesti zápasů udržel neporazitelnost, když se mu v generálce na Premier League podařilo přetlačit španělskou Valencii poměrem 2:1.

Pro nového manažera Louise van Gaala šlo o domácí premiéru na Old Trafford. Nejprve ho pár minut po změně stran potěšil Fletcher. Když pak po sedmdesáti minutách hry vyrovnal hostující Rodrigo, zdálo se, že dojde k remíze.

Vítězství nakonec dvacetinásobnému mistrovi Anglie trefil v nastaveném čase Fellaini, jenž zužitkoval vybídnutí Blacketta. Belgický reprezentant byl tou dobou na hřišti patnáct minut.

Ještě v prvním dějství neproměnil pokutový kop nový klubový kapitán Rooney.

"Rudí ďáblové" otevírají nový ročník anglické ligy v sobotu 16. srpna, kdy na Old Trafford přijede velšský klub Swansea City.