Koubek: V poločase to mohlo být 4:1, ale...

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Plzeň dokázala napravit porážku ze hřiště Slavie, když v domácím duelu porazila další pražský celek – Duklu. Díky tříbodovému zisku se svěřenci Miroslava Koubka posunuli do čela prvoligové tabulky, protože Slavia nedokázala uspět v Mladé Boleslavi.

Koubek: V poločase to mohlo být 4:1, ale...
„Jsme rádi, že jsme před reprezentační pauzou zvítězili. Herně jsme obstáli od začátku, ale komplikovali jsme si život neproměňováním šancí. To se samozřejmě vymstí. Pak to stojí hodně sil psychických i fyzických. Trochu se nám to opakuje, bylo to i na Slavii. V poločase to mohlo být 4:1 ale i 0:2, kdyby nás Kozáčik nepodržel," připomněl divoký průběh duelu trenér Viktorie.

První gól utkání totiž v prvním dějství vstřelil Beauguel a vedení Dukle vydrželo až do druhé půle. Hned z jejího kraje ovšem vyrovnal Vaněk a po hodině hry rozhodl o výhře Západočechů Procházka.

„Pomohla nám rychlá branka po přestávce. Cením si toho, že jsme to otočili a získali zasloužené tři body. Přitom jsme měli velký problém vůbec poskládat stoperskou dvojici. Procházka byl na kapačkách a kdokoliv jiný by deset dní ležel v posteli. Roman Hubník měl také problémy, chtěl to zkusit, ale při rozcvičce se ukázalo, že to nepůjde,“ prozradil problémy, které musel před výkopem řešit.

„Dařily se nám signály při standardkách, které má na starosti Pavel Horváth. Jen je škoda, že z toho nepadl gól. Teď už to nemůžeme opakovat a bude třeba vymyslet něco nového,“ dodal.

Lafata sestřelil svůj Jablonec! Plzeň otočila zápas s Duklou