Pět hvězd Chelsea, kterým se musí dařit, aby Blues získali titul

Pět hvězd Chelsea, kterým se musí dařit, aby Blues získali titul

Londýnská Chelsea má letos velmi dobře našlápnuto. Manažer Blues José Mourinho před sezonou velmi dobře doplnil tým a směle útočí na mistrovský titul, který by rád na úkor dalších vlků v soutěži ukořistil. Kterým pěti klíčovým hráčům se ovšem musí dařit, aby měli borci ze Stamford Bridge šanci získat titul? Podle caughtoffside.com se jedná o tyto hvězdy.

Vidal: Stále se mluví o zájmu United, ale nabídka nikdy nepřišla

Andre Schürrle

Německý reprezentant, jenž ve finále světového šampionátu přihrál v nastavení na vítězný gól, by měl na Stamford Bridge patřit ke klíčovým hráčům a tahounům týmu. Schürrle umí dát gól i ho připravit. Navíc svou rychlostí dokáže pozlobit nejednu obranu soupeře.
[break]Toure na adresu všech kritiků: Nejsem robot!

Gary Cahill

Za osmadvacetiletého stopera zaplatili na Stamford Bridge v roce 2012 Boltonu 7 milionů liber a doteď si tento přestup nemohou vynachválit. Spolu s Johnem Terrym mohou ovládnout defenzivu, před Cahillem je však ještě několik dalších sezon.
[break]Ancelotti: Nemohu očekávat, že James bude jako Di María

Nemanja Matič

Před příchodem srbského reprezentanta na Stamford Bridge se řada fanoušků ptala, jestli je to dobrý tah. Nyní se ukazuje, že ano. Okamžitě vytlačil ze sestavy Mikela s Ramiresem. Šestadvacetiletý středopolař je velmi inteligentní hráč, jenž dokáže udržet míč, přesně přihrát a zřídka se dopustí chyby.
[break]8 nejhorších hráčů, jenž kdy vyhráli souboj mezi Chelsea a Arsenalem

Cesc Fábregas

Španělský reprezentant přišel na Stamford Bridge z Barcelony a hned se stal jedním z nejdůležitějších hráčů týmu. V úvodu sezony připravuje jeden gól za druhým a všem dokazuje, jak kvalitním tvůrcem hry je. Sedmadvacetiletý hráč je dokonalou náhradou za Franka Lamparda, jemuž před sezonou vypršela smlouva.
[break]7 nejlepších playmakerů na této planetě

Diego Costa

S příchodem španělského kanonýra z Atlétika Madrid získala Chelsea útočníka, kterého potřebovala. Costa dal v sedmi ligových zápasech již devět branek a prokazuje své nesporné kvality, kvůli nimž si ho Mourinho vybral a byl ochoten na něj několik měsíců počkat.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.