Potencionální náhrady za prodej Sterlinga: Bude to Hamšík?

Potencionální náhrady za prodej Sterlinga: Bude to Hamšík?

Největší hvězda liverpoolského týmu odmítá podepsat nový kontrakt, což vzbudilo zájem mnoha klubů. Hovoří se o silném zájmu Chelsea. Sterling je ceněn na 48 milionů liber. Pokud anglický reprezentant opravdu odejde, na jakou posilu si Rodgers ukáže?

Nejlepší zahraniční XI Premier League v její historii

Marco Reus Dortmund

Německý reprezentant bude příští léto k dispozici za cenu 20 milionů liber. O Reuse mají Reds mimořádně velký zájem. Dalším v řadě je Arsenal. Prvotřídní záložník může hrát skoro na všech ofenzivních postech. Nejen že by Sterlinga nahradil, mohl by být dokonce ještě lepší.

[break]
Které talentované hráče si Barcelona pořídí, až ji vyprší embargo?

Isco Real Madrid

Španělský záložník to má v kádru Los Blancos opravdu mimořádně těžké. Po příchodu Jamese dostává velmi málo příležitostí. Isco by mohl být další dobrou náhradou pro Liverpool, pokud by Sterling například odešel opačným směrem. Isco byl považován za jeden z nejlepších evropských talentů.

[break]
Messi neproměnil třetí penaltu ze čtyř a Argentina podlehla Brazílii 2:0

Nicolas Gaitán Benfika

Gaitán byl v průběhu letošního léta spojován s přestupem na Anfield Road. Zájem Reds o tohoto hráče se může obnovit po odchodu Sterlinga. Argentinský křídelník patří k nejlepším hráčům portugalské ligy a už je připraven si vyzkoušet kvalitnější soutěž.

[break]
Super agent Jorge Mendes a jeho největší přestupové bomby

Marek Hamšík Neapol

Playmaker světových kvalit, který by mohl skončit na Ostrovech. Hovoří se o zájmu Liverpoolu. Slovenská hvězda může klub opustit v lednu příštího roku. Rodgers ale bude muset zaplatit vysokou částku. 27letý středopolař má spoustu zkušeností s fotbalem na nejvyšší úrovni.

[break]
6 zajímavých reprezentantů, kteří si v kvalifikaci zasluhují pozornost

Pedro Barcelona

Útočník katalánského klubu nedostává mnoho příležitostí o mohl by změnit zaměstnavatele. Pedro byl u největších úspěchů klubu, ale nyní nastala doba pro změnu. O hráče rovněž údajně usiluje Arsenal. V tomto hráči by Reds získali typologicky odlišného hráče, než jakým je Sterling.

Jací hráči by měli být z nižších anglických soutěží povýšeni do Premier League?