Skandální zmatek kolem sudích duelu Plzeň-Sparta!

Skandální zmatek kolem sudích duelu Plzeň-Sparta!

Skandální zmatek kolem rozhodčích sobotního ligového zápasu podzimu Viktoria Plzeň – Sparta Praha (v sobotu 1. 11. ve 20.15 hodin, vysílá ČT Sport) panuje v sídle FAČR na Strahově.

Ticketing ne, ochozy k stání ano! Vyzývají fandové. „Kozel“ Platil zahradníkem

V samostatném článku na oficiálních stránkách FAČR a Synot ligy (www.fotbal.cz/www.synotliga.cz) byla ještě ve čtvrtek 30. října v 15.15 hodin potvrzena už včerejší informace deníku Sport, že podzimní šlágr řídí coby hlavní rozhodčí Jan Jílek, coby asistenti Ondřej Pelikán a Zdeněk Dobrovolný a jako čtvrtý sudí Antonín Kordula (jinak původní profesí asistent, který by měl v případě potřeby nahradit hlavního, což je také zvláštní). A že budou v sobotu večer v Plzni výjimečně přítomni i brankoví rozhodčí Miroslav Zelinka a Radek Příhoda (není to náhodou neregulérní, když ostatní ligové duely brankoví sudí neobsazují?).

Ovšem v jiné rubrice, nazvané „Nominace rozhodčích - 13. kolo“, sice čteme, že hlavním sudím bude Jílek a čtvrtým Kordula, ovšem pod kolonkou „první asistent“ jsou uvedeni hned dva muže – Příhoda (na listině ovšem jako hlavní) a Jiřík! A pod kolonkou „druhý asistent“ jsou napsáni rovněž dva sudí - Blažej a Urban! Tedy pěkný zmatek, to snad budou na té lajně běhat vždy dva a dva rozhodčí?

A která nominace vlastně platí – ta z článku, nebo ta totálně zmatená z rubriky „Nominace rozhodčích – 13.kolo“?

Má v tom paní Dagmar Damková a její strahovští pracovníci na Strahově řádný chaos a zmatek.

A to nemluvě tom, že nedělní televizní podještědské derby Slovan Liberec – Baumit Jablonec (v neděli 2. 11. od 15.45 hodin, vysílá ČT Sport) se podle rubriky „Nominace rozhodčích – 13. kolo “ na www.fotbal.cz/www.synotliga.cz hraje už v sobotu 1.listopadu…