Přestupové okno v Polsku ještě neskončilo, zájem je o Baroše...

Přestupové okno v Polsku ještě neskončilo, zájem je o Baroše...

Polský celek TS Podbeskidzie Bielsko-Biala, který momentálně finišuje s dostavbou nového stadionu pro 15 tisíc diváků a v tabulce Ekstraklasy se drží na sedmém místě, se podle informací aktualne.cz zajímá o třiatřicetiletého útočníka Baníku Ostrava Milana Baroše.

Zápotočný zuřil. Synot liga, v níž se zakazuje hráčům hrát, je neregulérní!

Zimní přestupové období skončí u našich severních sousedů až v pondělí 2. března: "Nebudu to potvrzovat, ani vyvracet. Každopádně platí, že dokud se nezavře přestupové okno směrem do polské ligy, něco se vydařit může," citoval web aktualne.cz šéfa polského týmu Wojciecha Boreckiho.

Barošův agent Pavel Paska to však nevidí příliš reálně: "Ano, nějaký kontakt z Polska jsme zaznamenali, zájem o Milana tam byl, ale něco takového nepřipadá v úvahu," ozřejmil Paska, jehož názor publikovaly stránky aktualne.cz.

Bývalý český reprezentant s minulostí v anglické, francouzské či turecké nejvyšší soutěži, jenž se po neúspěšné anabázi v Teplicích aktuálně připravuje na domácí souboj se Spartou, nevylučuje, že by po konci aktuálního soutěžního ročníku ještě jednou zamířil do některé ze zahraničních lig, ovšem vše bude záviset od stavu jeho kolena.

Už jsem měl být hrající trenér v jednom týmu, přiznal Brabec