PSG uspělo v Rennes, Atlético i Bayern body tratily

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Aktuální mistr německé nejvyšší soutěže a lídr nového ročníku Bundesligy Bayern Mnichov překvapivě remizoval 0:0 ve Frankfurtu. Nahrál tak do karet druhému Dortmundu, který v případě výhry v Brémách stáhne ztrátu na první místo na pouhých pět bodů.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Náskok deseti bodů obstaral ve dvanáctém kole francouzské nejvyšší soutěže PSG Ángel Di María. Bývalý hráč Manchesteru United se prosadil na půdě Rennes až v 75. minutě jedinou trefou utkání. Druhý tým v tabulce Ligue 1 Angers SCO má k dobru jeden zápas.

Atlético Madrid odmítlo možnost vést tabulku La Ligy a na půdě Deportiva jen remizovalo 1:1. Skóre otevřela hvězda hostů Tiago, ale madridský klub připravil o tři důležité body v 77. minutě Lucas.