Hapal či Gabriel opět hvězdami Sparty? Tihle synové slavných otců chtějí prorazit na Letné!

Jejich tátové patřili ve své době k největším hvězdám Sparty. Někteří z nich prožili právě na Letné nejvydařenější období své kariéry, vyhrávali ligové tituly a zahráli si proti evropským velkoklubům v „milionářské“ Lize mistrů. Teď jsou na řadě oni. Synové někdejších slavných sparťanů mají před sebou jediný cíl – dosáhnout v rudém dresu minimálně takových úspěchů jako jejich tátové. O koho jde?

Hapal či Gabriel opět hvězdami Sparty? Tihle synové slavných otců chtějí prorazit na Letné!

Ondřej Hapal

Otce tohoto šestnáctiletého šikovného záložníka netřeba dlouze představovat. Pavel Hapal to z olomoucké Sigmy dotáhl až do bundesligového Leverkusenu a španělského Tenerife. Bohužel měl smůlu na zranění, které ho připravilo i o start na ME 1996 v Anglii. Současný trenér slovenské reprezentace do 21 let strávil ve Spartě jarní část v roce 2000. Do paměti fanoušků se paradoxně zapsal nejvíc neproměněnou penaltou v souboji s Barcelonou.

Ligu mistrů by si jednou v dresu Sparty jistě rád zahrál i jeho prostřední syn. O Ondřejovi se mluví jen v tom nejlepším. S fotbalem začínal stejně jako jeho táta v olomoucké Sigmě, ovšem loni v září ho zlanařila Sparta, kde hraje za mladší dorost do sedmnácti let pod vedením kouče Davida Holoubka.