Hvězda Bordeaux nenechá spát jen klubům v Anglii. Bayern vyhlásil hon na jeho zisk

Hvězda Bordeaux nenechá spát jen klubům v Anglii. Bayern vyhlásil hon na jeho zisk

Ve svých jednadvaceti letech je brazilské křídlo Malcom obletováno ze všech stran. Hvězda francouzského Bordeaux vzbuzuje dlouhodobě zájem anglických gigantů, ale zdá se, že by kartami mohl zamíchat také bavorský velkoklub. Tuto informaci potvrdil ostatně i kouč Bayernu Jupp Heynckes.

V létě budou opět všichni utrácet. Očekává se, že se bude zbrojit na všech adresách, ale není jisté, zda Neymarův rekord bude překonán. Jisté však je, že pokud Malcom Bordeaux skutečně opustí, bude to za pořádný balík.

Arsenal a Tottenham již po brazilském mladíkovi pošilhávají delší dobu, ale získat ho nedokázali. Již v lednu se hojně spekulovalo, že změní adresu, ale nakonec se tak nestalo. Do hry o jeho zisk hodlá vstoupit Bayern, který by mohl ostrovním celkům vypálit rybník.

„Rozhodně ho naši skauti bedlivě sledují, ale oni monitorují celou řadu dalších hráčů. Nechci předbíhat, ale sportovní ředitel Hasan Silihamidžič má jasné představy, koho v létě pro další sezónu přivedeme,“ poslal Heynckes jasný vzkaz.

Samotný hráč se už nemůže dočkat letního okna, neboť sám již dal několikrát jasně najevo, že chce v létě zamířit na zvučnější adresu. „Bylo mi přislíbeno, že to v červnu projednáme. Já si vyberu tým a Bordeaux mě nechá jít. Dal jsem klubu slovo, že tu budu na jaře pokračovat a dostanu čas na to, abych si vybral svůj budoucí klub,“ nechal se slyšet jednadvacetiletý Malcom.