Z Udine i Ajaxu! Do Příbrami míří velká jména

Z Udine i Ajaxu! Do Příbrami míří velká jména

Příbram se těší na velké utkání. V rámci exhibice se totiž U Litavky představí odchovanci klubu včetně Antonína Baráka a jeho otce, který celou akci se svým synem vymyslel a organizuje.

Hlavním důvodem, co přimělo záložníka italského Udine jednat, je dobré srdce. Barák totiž pomáhá čtyřleté holčičce Ele Fekoňové, která trpí dětskou mozkovou obrnou. A zároveň celá akce pomůže i Vladimíru Mikulášovi, jedenačtyřicetiletému masérovi fotbalové a futsalové reprezentace, jemuž lékaři před časem diagnostikovali amyotrofickou laterální sklerózu.

Finanční prostředky nepůjdou pouze ze samotného utkání, ale také z dražby dresů a podílet se na nich budou i samotní hráči. „Když jsem si projížděl ta jména, sám jsem se až divil, koho všechno Příbram vychovala,“ cituje Antonína Baráka server isport.cz.

Kromě opory italského celku se fanoušci mohou těšit i na další velká jména. Na hřišti budou třeba Dominik Mašek, Tomáš Zápotočný, Miroslav Slepička, Tomáš Wágner, Aleš Matějů, Milan Mišůn, Tomáš a Pavel Pilíkovi, Jakub Řezníček nebo Jan Vošahlík. Dokonce dorazí z Ajaxu i Václav Černý, ten však vzhledem ke zdravotním problémům bude zápas sledovat pouze zpoza postranní čáry.

A kteří matadoři budou plnit role trenérů? Josef Csaplár, Václav Černý starší a Antonín Barák starší.

Rozhodně je tedy na co se těšit.