Příchod Heči možná nebyl na post náhradníka. Sparta by mohla opět výhodně prodávat

Příchod Heči možná nebyl na post náhradníka. Sparta by mohla opět výhodně prodávat

Před několika dny dotáhla Sparta svůj první letní nákup, když angažovala ze Slovácka Milana Heču. Sedmadvacetiletý odchovanec přicházel na Letnou jako dvojka, která má krýt záda Nitovi, ale vše nasvědčuje tomu, že by se ještě před začátkem nové sezóny mohl posunout v hierarchii výše.

Sparta má v posledním roce velmi dobrý čich na brankáře. Koubka prodala draze do Francie, Dúbravka putoval po půlročním hostování trvalým směrem na Ostrovy. Nyní se proslýchá, že by do Premier League mohl zamířit také ostřílený rumunský gólman Florin Nita, který přišel v zimě z FCSB. Díky dobrým výkonům se o něj zajímají v Anglii.

Britské listy hovoří o eminentním zájmu nováčka Premier League Wolverhamptonu Wanderers FC. Wolves podobně jako Newcastle chtějí brankáře otestovat formou hostování. To by mohlo trvat celý rok, a poté by mohla být využita opce, která by činila téměř 5 milionů eur.

Sparta by tak ze dne na den mohla Heču pasovat do role týmové jedničky, což by bylo pro talentovaného brankáře velkým posunem. Doposud strážil tři tyče jen na Slovácku, ale v uplynulé sezóně vykazoval výkony, díky kterým se o něj zajímala celá řada předních tuzemských celků.