Kolář: Po dlouhé době nám nevyšel jeden zápas, což se stává. Nelze stále jen vyhrávat

OBSAHUJE OHLASY

V prvních čtyřech vystoupeních v Evropské lize inkasovala Slavia pouze jeden gól. v Bordeaux však musel Ondřej Kolář lovit míč ze své sítě hned dvakrát a protože Matoušek, Olayinka, Stoch a spol. na půdě Girondins neskórovali, soubor Jindřicha Trpišovského se musel před svým soupeřem sklonit.

Kolář: Po dlouhé době nám nevyšel jeden zápas, což se stává. Nelze stále jen vyhrávat

Kde byla příčina naúspěchu? "Nehráli jsme to, co jsme hrát potřebovali. Nešlo nám to, nevytvořili jsme si nějaké výraznější šance. Naopak soupeř jich měl několik a dvě z nich také proměnil. Měli jsme svázané nohy tím, že jsme měli v hlavách postup. Nemohu říct, že kluci hráli v obraně vyloženě špatně. Byly tam zkrátka nějaké chyby, ze kterých jsme inkasovali. Musíme se z nich poučit a nezapomenout, že postup máme ve svých rukách," podotkla na webu slavia.cz brankářská jednička sešívané družiny.

Sám Exliberecký brankář špatný výkon rozhodně nepodal. "Teď se samozřejmě cítím špatně, prohráli jsme. Jestli se mi v tomto zápase povedlo chytit něco navíc, tak je to pro mě samozřejmě dobré, ale radši bych byl bez práce a zápas vyhrál. Snad to bude příště zase s nulou a zvítězíme. Po dlouhé době nám ale nevyšel jeden zápas, což se stává. Nelze stále jen vyhrávat, ve čtvrtek jsme to nezvládli, ale z chyb se poučíme a příště uspějeme," burcoval slávistickou kabinu muž s libereckou minulostí.

Před posledním skupinovým měřením sil se Zenitem je to jasné. Když Slavia neprohraje, půjde dál. "Samozřejmě víme, že když prohrajeme, nemusíme postoupit. Musíme to ale vytěsnit z hlavy, hrát tak, jako jsme hráli doposud a věřit, že to zvládneme. Já jsem se po zápase dozvěděl, že Kodaň v Petrohradě prohrála. To jsou pro nás plusové body, Zenit už má jistý postup. Uvidíme, s jakou sestavou k nám přijedou. Máme to stále ve svých rukách a já doufám, že budeme hrát jako doposud a zápas vyhrajeme," uzavřel na stránkách slavia.cz čtyřiadvacetiletý gólman.