Liberecký Elvis mizí z domácí prvoligové mapy již po půl roce. Komu ho Slovan půjčuje?

Liberecký Elvis mizí z domácí prvoligové mapy již po půl roce. Komu ho Slovan půjčuje?

Čtyřiadvacetiletý útočník Elvis Mashike Sukisa sice dorazil pod Ještěd teprve loni v létě, nicméně na severu Čech už se ho jarní část týkat nebude.

Bývalý hráč Zlatých Moravců či Zvolena se totiž vrátí do druholigového Dynama České Budějovice, odkud ho loni Slovan získal.

"Náš klub dolaďuje s Libercem detaily půlročního hostování útočníka Elvise Sukisy Mashikeho," zaznělo na webu jihočeského celku, který vévodí FNL a bude mít velké ambice na postup mezi elitu.

Odchod konkurenta Potočného či Pázlera již potvrdili také v aktuálním osmém celku Fortuna:ligy. "Protože se stále snažíme o přivedení nového jména, měl by ještě jeden z našich stávajících útočníků odejít na hostování. Tato volba padla na Elvise, u kterého bychom chtěli větší herní vytížení. Momentálně jednáme s jedním klubem, který o něj projevil zájem, o půlročním hostování," pronesl sportovní ředitel Slovanu Zdeněk Koukal.

Rodákz Konga zasáhl na podzim do 13 prvoligových zápasů. V základní sestavě Zsolta Hornyáka figuroval v šesti případech a během 671 minut čistého času se mu podařilo jednou skórovat.