Vacek vyzkouší dres již čtvrtého českého klubu: Cítím, že právě Bohemka je pro mě teď to správné řešení

Vacek vyzkouší dres již čtvrtého českého klubu: Cítím, že právě Bohemka je pro mě teď to správné řešení

Vršovičtí Klokani se poslední lednové pondělí pochlubili novou posilou do záložní řady, kterou se stal ofenzivní středopolař Kamil Vacek, jenž byl v posledních dnech spojován také se Sigmou Olomouc.

Představitelé Bohemians 1905 vyjednávali s dánským klubem Odense BK několik týdnů a výsledkem je půlroční hostování do 30. června 2019, alespoň prozatím.

"Měl jsem daleko více nabídek. Od začátku se mi však líbilo jednání pana Jakubowicze a pana Držmíška. Jsem v situaci, kdy potřebuji udělat správné rozhodnutí z hlediska mé kariéry. Cítím, že právě Bohemka je pro mě teď to správné řešení," pronesl na webu bohemians.cz bývalý český reprezentant s devíti mezinárodními vystoupeními.

Jednatřicetiletý exsparťan, ve které se zjevil dvakrát, v minulosti působil také v Německu (Arminia Bielefeld), Itálii (Chievo Verona), Izraeli (Maccabi Haifa) či Polsku, kde oblékal trikoty klubů Piast Gliwice a Slask Wroclaw.

Naposledy hrál v české ligy v barvách Mladé Boleslavi, odkud se znovu odebral do zahraničí. Za třináctý tým Fortuna:ligy by mohl debutovat v sobotu 2. února proti Dukle, což bude kro zelenobílé generálka na ostrý jarní start na Letné.