Ligový speciál jaro 2019 – přestupy, prognózy či ideální sestavy! To vše v Hattricku

Ligový speciál jaro 2019 – přestupy, prognózy či ideální sestavy! To vše v Hattricku

Nekompromisní nálož fotbalového čtení, kterou můžete znát už více než dvě dekády pod názvem Hattrick, napsal svou další tištěnou kapitolu již ve čtvrtek 7. února 2019, čili těsně před startem jarní části tuzemské nejvyšší soutěže. A co vše se na jeho stránkách za pouhých 79 korun servíruje?

– VELKÁ PŘÍLOHA: LIGOVÝ SPECIÁL JARO 2019! Jako již tradičně se můžete těšit na velkou přílohu HATTRICKU k jarní části FORTUNA:LIGY. Ligové soupisky, přestupy i prognózy! Co všechno ve speciálu LIGOVÉ JARO 2019 najdete?

 • Ligové soupisky všech 16 týmů
 • Příchody a odchody
 • Los jarní části FORTUNA:LIGY 2018/19
 • Prognózy na umístění
 • Ideální sestavypodle HATTRICKU
 • Hodnocení jednotlivých řad
 • Události zimy
 • Trumfy pro jaro 2019
 • Základní informace o týmech
 • Klubové rozpočty, tržní hodnoty kádrů
 • Představení stadionů a jejich hodnocení
 • Ceny vstupenek, permanentek i občerstvení

– 6 PLAKÁTŮ DLE PŘÁNÍ ČTENÁŘŮ – těšit se můžete na hráče z české ligy, tentokrát mezi zástupci FORTUNA:LIGY nechybíPETR ŠEVČÍK nebo LUKÁŠ MASOPUST (oba v dresu Slavie Praha), JEAN-DAVID BEAUGUEL či JOEL NGANDU KAYAMBA (oba v barvách Viktorie Plzeň) ani DAVID MOBERG KARLSSON s MARTINEM HAŠKEM (oba za Spartu Praha).

– INTERVIEW: PODIVUHODNÝ KROK. S Borussií Dortmund získává dva fotbalové tituly v Německu. Sice jen v dorostenecké a juniorské kategorii, ale… Z ničeho nic se objevuje na tréninku v druholigových Pardubicích. Přes jihlavskou Vysočinu se následně dostal až do Bohemians 1905, kde podepsal smlouvu na tři roky.Till Sebastian Schumacher, dvacetiletý německý obránce, který trénoval pod nyní už věhlasným koučem JürgenemKloppem a byl i na soupisce BVB pro Ligu mistrů, v rozhovoru pro HATTRICK vysvětluje nečekaný příchod do Česka, svou integraci, mluví o snech a riskování.

– SHRNUTÍ: SPASÍ ROSA SPARTU? Tomáš Rosický v nové roli. Rok od uzavření hráčské kariéry přijala sparťanská legenda novou výzvu, a hned výzvu ze všech nejtěžší. Obsadit post sportovního ředitele klubu, který se dlouhodobě nemůže dostat z problémů a jeho levá ruka neví, co dělá pravá, bude pro jednoho z nejlepších fotbalistů české historie pěkný oříšek. Jenže jak sám Rosický říká, kdyby se dařilo, tak by to mohl dělat kdokoli, že?

– ADIEU PETRA ČECHA: LEGENDA ODCHÁZÍ! Fotbalový metr své skvělé kariéry už pomalu stříhá jedna z největších osobností českého fotbalu všech dob a také brankář, jehož jméno bude vždy figurovat mezi absolutní světovou špičkou mezi tyčemi. Petr Čech. Svůj odchod do fotbalového důchodu oznámil tak, jak je jeho zvykem. Po pečlivém zvážení všech okolností, bez jakýchkoliv dohadů a spekulací. „Přemýšlel jsem dlouho, zrálo to ve mně. Jsem přesvědčen, že konec přichází v pravý čas,“napsal na sociální sítě s tím, že svoje kopačky (a taky helmu) pověsí na symbolický hřebík na konci jarní sezony.

– POVÍDKA TOMÁŠE BENDY: Z DENÍČKU NICA STANCIA.Rumunský středopolař opustil pražskou Spartou a koncem ledna si to namířil do Saúdské Arábie. Jak jeho přestup probíhal? Nahlédněte společně s námi do jeho deníku!

– DVOJROZHOVOR: Sport včetně fotbalu potřebuje vznikNárodní sportovní agentury. V říjnu minulého roku přišel vládní zmocněnec pro oblast sportu a poslanec (hnutí ANO) a bývalý vynikající hokejový brankář Milan Hnilička s návrhem nového zákona o podpoře sportu. Základem novely je vytvoření Národní sportovní agentury. Její vznik logicky podporuje i nejpopulárnější a nejpočetnější sportovní odvětví v Česku –fotbal. Proto magazín HATTRICK pozval k dvojrozhovoru na toto důležité téma kromě MilanaHniličky i předsedu FAČR Martina Malíka.

– INTERVIEW II: Zažije zase český fotbal anglickou pohádkuz roku 1996?Pavel Paska, šéf a majitel agentury ISM, coby doyen českých hráčských agentů úspěšně spolupracoval s pražskou Spartou i Slavií, když velmi zdatně bojovaly v evropských pohárech. Pracoval tři roky jako manažer českého národního týmu, jehož vrcholem se stalo stříbro na ME 1996 v Anglii. Spolupracuje s řadou světově uznávaných trenérů i kolegů, hráčských agentů. Jeho smluvní hráči, jako například Berger, Poborský, Šmicer, Baroš či Rosický, hrávali v nejlepších evropských TOP klubech.

– SHRNUTÍ II: SLÁVISTICKÁ CESTA JAREM NEKONČÍ. První místo po devatenácti podzimních ligových kolech,čtyři body před druhou Viktorií Plzeň, a dokonce sedmnáct bodů před sparťanským rivalem, který je až pátý. Postup do jarní časti Evropské ligy z těžké základní skupiny. Líbivý projev a pravidelně velmi slušně zaplněný Eden. V podstatě samá pozitiva. Pražská Slavia je jasným favoritem na zisk titulu. „Jarem naše cesta ale nekončí,“ řekl před startem druhé části sezony 2018/2019 slávistický trenér Jindřich Trpišovský.

– HATTRICKÁŘ: Kdo je přeceňovaný, kdo podceňovaný? A kdo je frajer a zbabělec? Řeč dojde i na vtip a citát měsíce, těšit se můžete i na ty nejzajímavější události.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: kniha„TOMÁŠ ROSICKÝ: MALÝ MOZART“ od Romana Smutného. Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz.