Messiho reprezentační návrat zhořkl a následně do Barcelony přilétla nepříjemná zpráva

Messiho reprezentační návrat zhořkl a následně do Barcelony přilétla nepříjemná zpráva

Někdo by řekl, že jsou reprezentační přestávky prokletím, což se nám zase jednou potvrdilo. Několik hvězdných fotbalistů se při nich pravidelně zraní a bohužel ani Messi nebyl při svém návratu do sestavy národního týmu výjimkou.

Jedenatřicetiletý rodák z Rosaria byl furt na vážkách, zdali má v reprezentaci i nadále pokračovat. Chvíli to vypadalo, že jej tvrdý úder, který mu na mistrovství světa v Rusku zasadila Francie, nenapravitelně zlomí, nicméně Messi i tak našel sílu a odhodlal se ke comebacku, jenž mu (bohužel) dal připomenout, proč vlastně odešel.

Argentina během přátelského utkání s Venezuelou, kde prohrála 3:1, poukázala na staré chyby, a tak nějak přiživila spekulace, že se její dříve hvězdná forma blíží ke konci. Talentovaný kapitán Barcelony se přitom na hřišti i skrze bolesti udržel celých devadesát minut, ačkoliv později toho mohl rozhodně litovat.

Pár hodin po utkání bylo potvrzeno, že si Messi přivodil zranění třísla, s nímž se nějaký čas už v minulosti trápil, a následně bylo vydáno prohlášení, že se nejlepšího hráče mužstva nebude týkat ani druhé přátelské klání s Marokem, které je na programu 26. března.

Když dané zprávy doputovaly do Barcelony, vypuklo zděšení a nejistota, zdali bude argentinský kouzelník k dispozici na velmi rychle se blížící čtvrtfinálový zápas Ligy mistrů s Manchesterem United. Katalánský celek má momentálně na marodce i druhé útočné eso Luise Suáreze, jehož trápí bolavý kotník, což by z hlediska pravděpodobnosti postupu mohla být pro současného lídra tabulky LaLigy velká nevýhoda.