Další jistotu na Stínadlech získali hned 4 důležití Skláři. Nejdelší smlouvu obdržel Kučera

Další jistotu na Stínadlech získali hned 4 důležití Skláři. Nejdelší smlouvu obdržel Kučera

První dubnový čtvrtek roku 2019 se na teplických Stínadlech prodlužovaly kontrakty o jednu až tři sezony a týkalo se to hned čtyřlístku hráčů z kádru kouče Stanislava Hejkala.

Dres Sklářů budou i nadále nosit gólman Tomáš Grigar, středopolaři Alois Hyčka a Tomáš Kučera i současný kapitán Admir Ljevakovič, jenž je současným prvoligovým králem žlutých karet.

"Všichni jsou důležitou součástí našeho týmu a od koho jiného by se měli naši mladí hráči učit než právě od nich," citoval web fkteplice.cz slova sportovního ředitele žlutomodrého celku Štěpána Vachouška.

"U Admira záleželo celou dobu pouze na jeho zdraví, byli jsme domluveni, že si vždy na jaře sedneme a případně o rok prodloužíme smlouvu s naší teplickou legendou, kterou již teď bezsporu je," doplnil na adresu bosenského záložníka s novou motivací funkcionář Vachoušek.

Také Grigar v této sezoně pokořil metyu 250 prvoligových startů za FK. "U Tomáše byla podobná sitace jako u Ljevy. Stále dokazuje, že je i ve svých 36 letech velmi platným pro mužstvo, proto jsme rádi, že tu bude další rok působit," pokračoval bývalý český reprezentant, jehož vyjádření vyšlo na stránkách fkteplice.cz.

Univerzál Hyčka se upsal do léta 20201. "Lojza je svou univerzálností velmi důležitým článkem a přesně zapadá do našeho týmu, takže i tady jsem samozřejmě rád, že jsme se dohodli," okomentoval podpis bývalého hráče Zbrojovky Vachoušek.

Nejdelší kontrakt podepsal vytáhlý exekutor standardních situací Tomáš "TK27" Kučera, který je součástí mužstva od září 2016 a aktuálně ho váže dohoda až do června 2022. "Tomáš je důležitý hráč našeho týmu, proto bylo naší prioritou prodloužit smlouvu o delší časové období, což se podařilo," uzavřel na fkteplice.cz devětatřicetiletý teplický představitel, který prošel jako hráč Slavií, Spartou, Austrií Vídeń I Olympiquem Marseille.