Škoda o uvolněném Jablonci: Oni si zahrají na krásném stadionu se skvělou atmosférou, pro ně je to dobrý zápas

Škoda o uvolněném Jablonci: Oni si zahrají na krásném stadionu se skvělou atmosférou, pro ně je to dobrý zápas
OBSAHUJE VIDEO

Třiatřicetiletý kapitán Slavie Milan Škoda si může ve středu večer proti Jablonci připsat svůj sedmadvacátý start v právě probíhající sezoně Fortuna:ligy, ve které se zatím střelecky prosadil sedmkrát.

O osmý přesný zásah bude usilovat proti čtvrtému týmu tabulky, pokud ho tedy hlavní kouč sešívaného souboru Jindřich Trpišovský pošle do hry.

O čem všem povídal před třetím kolem nadstavbové části bývalý hráč Bohemians 1905, jehož mužstvo se vyhřívá na čele s pětibodovým náskokem na Viktorii, která o pár hodin dříve přivítá třetí Spartu?

O dalším utkání v krátkém sledu...

"Rychlé to je, ale myslím si, že za ten celý rok jsme si na to dost zvykli. Bereme to tak, jak to je."

O nemalé důležitosti středečního utkání...

"Zápas s Plzní pro nás v tu určitou chvíli byl důležitý. Tenhle zápas bude ale stejně důležitý, protože si nemůžeme dovolit nějaké zaváhání."

O jabloneckém soupeři, který v Edenu dlouho neprohrál...

"Poslední dobou nám Jablonec s Libercem dělají problémy. Samozřejmě to s nimi není úplně jednoduché, ale věřím, že předvedeme svoji hru a zápas zvládneme."

O faktu, že Radově družině již o nic moc nejde...

"Přijedou uvolnění, protože jim už o nic nejde. Pro nás to bude určitě těžší. Oni si zahrají na krásném stadionu se skvělou atmosférou. Pro ně je to dobrý zápas. My ale samozřejmě rádi o něco hrajeme a věřím, že jsme na to připraveni."