Liberecký Kozák už koketuje s movitějšími kluby. Není vyloučeno, že jedním z nich je i Slavia

Liberecký Kozák už koketuje s movitějšími kluby. Není vyloučeno, že jedním z nich je i Slavia

V nadstavbové části ligové sezony sice zbývá odehrát ještě poslední utkání, přesto už se nyní šíří zprávy o tom, že kdysi velice talentovaný forward s mnoha zahraničními zkušenosti, který letos zakotvil v Liberci, změní své působiště.

Libor Kozák byl už během zimy přestupovým zájmem mnoha klubů. V rámci české ligy jimi byly zejména Jablonec a Liberec, přičemž urostlý útočník kývnul na nabídku od druhého zmíněného celku.

Poslední zápas sezony svede oba týmy dohromady, aby upevnily své postavení v tabulce. Tento krok je důležitý zejména pro hráče Slovanu, kteří touží po účasti v evropských pohárech.

„Ať už bude moje pokračování jakékoliv, bylo by hezké mít Liberec v pohárech. Na sezonu by se koukalo jinak, kdybychom se dostali do Evropy,“ pravil odhodlaný útočník.  

A jak už bylo naznačeno, po konci aktuálního ligového dění nejspíše přijde velká změna. Už nyní se o Kozáka pokouší několik klubů, mezi nimiž se dost nahlas mluví i o pražské Slavii.

„Nějaký zájem je, nějaké oťukávačky probíhají, ale všem jsem řekl, že to budu řešit až po sezoně, přijde mi to tak fér. Teď by se to mohlo křížit, nechci se tím zabývat, když nás čeká tak důležitý zápas v Jablonci,“ odhalil devětadvacetiletý snajpr, který v minulosti oblékal trikot takových mužstev, jako jsou Lazio, Aston Villa, Bari nebo Livorno.

(Zdroj: www.idnes.cz)