Růsek je v Brně spokojený a proto neváhal podepsat: Teď mám před sebou jeden jediný cíl - návrat do ligy

Růsek je v Brně spokojený a proto neváhal podepsat: Teď mám před sebou jeden jediný cíl - návrat do ligy

Zbrojovka nyní prožívá vydařené dny. Po totálním vyplenění Vysočiny a výbornému jarnímu finiši, který do Brna přivál baráž o nejvyšší soutěž, podepsal klub z druhého největšího města České republiky novou smlouvu se svou dvacetiletou nadějí Antonínem Růskem.

Brněnský odchovanec a mládežnický reprezentant, jenž v nejvyšší soutěži debutoval jakožto sedmnáctiletý, se v současném působišti upsal do 30. června 2022. Smlouva tak byla prodloužena o dva roky.

"Jsem šťastný, že jsme našli společnou řeč. Ve Zbrojovce jsem spokojený," liboval si na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele perspektivní záložník.

Protože by nerad stagnoval druhý ročník v řadě, prahne po návratu mezi elitu, mezi kterou nasbíral k tomuto datu 13 startů. "Teď mám před sebou jeden jediný cíl - návrat do ligy. Doufám, že se nám podaří dotáhnout naší cestu. Každý z nás se těší a nechá na hřišti všechno," vzkázal kolega Krejčího, Zikla, Magery a spol. na konto barážového dvojzápasu s Příbramí (hraje se ve středu a v neděli).

Bývalý hráč Znojma patřil v uplynulé druholigové sezoně k největším oporám - díky pěti gólovým asistencím a sedmi vstřeleným brankám během osmadvaceti vystoupení byl třetím nejlepším střelcem Šustrova týmu a to ho ještě přibrzdila zlomenina zápěstí.