Všechny zápasy Copa América v Brazílii, finále MS hráčů do 20 let, ME hráčů do 21 let, MS žen ve Francii!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od středy 12. do pondělí 17. června 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje jak všechny zápasy Copa América v Brazílii, tak finále mistrovství světa hráčů do dvacet let, mistrovství Evropy do jednadvaceti let a v neposlední řadě také světový šampionát žen ve Francii.

Všechny zápasy Copa América v Brazílii, finále MS hráčů do 20 let, ME hráčů do 21 let, MS žen ve Francii!

STŘEDA 12. ČERVNA 2019

14.30 (výkop 15.00): Nigérie – Jižní Korea (utkání základní skupiny A na MS 2019 žen ve Francii, v Grenoblu) – německá ZDF.

17.05 (výkop 18.00): Německo – Španělsko (utkání základní skupiny B na MS 2019 žen ve Francii, ve Valenciennes) – německá ZDF.

20.05: Dohráno Plus (analýza po červnovém dvojutkání české reprezentace v kvalifikaci ME 2020) – ČT Sport.

20.50 (výkop 21.00): Francie – Norsko (utkání základní skupiny A na MS 2019 žen ve Francii, v Nice) – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 13. ČERVNA 2019


8.25: Dohráno Plus (analýza po červnovém dvojutkání české reprezentace v kvalifikaci ME 2020) – ČT Sport.

17.30 (výkop 18.00): Austrálie – Brazílie (utkání základní skupiny C na MS 2019 žen ve Francii, v Montpellier) – německá ZDF.

 

PÁTEK 14. ČERVNA 2019


14.00: Šanghaj SIPG – Kuang-čou Evergrande Tchao-pao (utkání 14. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Japonsko – Srbsko (utkání základní skupiny D na MS 2019 žen ve Francii, v Rennes) – německá ARD (DasErste).

17.40 (výkop 18.00): Jamajka – Itálie (utkání základní skupiny C  na MS 2019 žen ve Francii, v Remeši) – německá ARD (DasErste).

20.20 (výkop 20.30): Itálie - Ekvádor (utkání o 3. místo na MS hráčů do 20 let v Polsku) - ČT Sport. Záznam v 0.50 hodin.

2.25 (výkop 2.30): Brazílie – Bolívie (utkání základní skupiny A mistrovství Jižní Ameriky/Copa América v Brazílii, v Sao Paulu) – O2 TV Fotbal.

 

SOBOTA 15. ČERVNA 2019

10.00 (výkop 10.15): SK Olympie Dolní Břežany – TJ Sokol Zlatníky (utkání 26. kola okresního přeboru Praha-západ v rámci projektu České televize Můj fotbal) – ČT Sport.

13.35: Che-pej Chua-sia Fortune–Ta-lien I-fang (utkání 14. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 23.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Nizozemsko – Kamerun (utkání základní skupiny E na MS 2019 žen ve Francii, ve Valenciennes) – německá ZDF.

17.50 (výkop 18.00): Ukrajina - Jižní Korea (finálové utkání MS hráčů do 20 let v Polsku) - ČT Sport. Záznam ve 2.15 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Venezuela – Peru (utkání základní skupiny A mistrovství Jižní Ameriky/CopaAmérica v Brazílii, v Porto Alegre) – O2 TV Fotbal.

23.55 (výkop 24.00): Argentina – Kolumbie (utkání základní skupiny B mistrovství Jižní Ameriky/CopaAmérica v Brazílii, v Salvadoru) – O2 TV Fotbal.

 

NEDĚLE 16. ČERVNA 2019

14.50 (výkop 15.00): Švédsko – Thajsko (utkání základní skupiny F na MS 2019 žen ve Francii, v Nice) – německá ARD (DasErste).

17.45 (výkop 18.00): USA – Chile (utkání základní skupiny F na MS 2019 žen ve Francii, v pařížském Parku princů) – německá ARD (DasErste).

20.55 (výkop 21.00): Paraguay – Katar (utkání základní skupiny B mistrovství Jižní Ameriky/CopaAmérica v Brazílii, v Riu de Janeiro) – O2 TV Fotbal.

23.55 (výkop 24.00): Uruguay – Ekvádor (utkání základní skupiny C mistrovství Jižní Ameriky (Copa América v Brazílii, v Belo Horizonte) – O2 TV Fotbal.

 

PONDĚLÍ 17. ČERVNA 2019

17.30 (výkop 18.00): Jihoafrická republika – Německo (utkání základní skupiny B na MS 2019 žen ve Francii, v Le Havre) – německá ARD (DasErste).

20.15 (výkop 21.00): Německo – Dánsko (utkání základní skupiny B ME hráčů do 21 let v Itálii a San Marinu, v Udine) – německá ARD (DasErste).

0.55 (výkop 1.00): Japonsko – Chile (utkání základní skupiny C mistrovství Jižní Ameriky (Copa América v Brazílii, v Sao Paulu) – O2 TV Fotbal.