Bale zřejmě dostane roční šanci v bundeslize, aby dokázal, že za vykoupení z Realu stojí

Bale zřejmě dostane roční šanci v bundeslize, aby dokázal, že za vykoupení z Realu stojí

Budoucnost velšského reprezentačního střelce Garetha Balea je stále nejasná. Podle očekávání by byl jeho kmenový klu Real Madrid nejraději, kdyby jej mohl během letního přestupového okna prodat. Problém však nastává v tom, že na něj před Santiago Bernabéu nestojí zástup zájemců. Někdejší tvář Tottenhamu bude asi obtížně někde zpeněžit.

Bale byl opětovně spojován s návratem na Ostrovy, ale problém je v tom, že Real si své tváře cenní stále hodně vysoko. Za požadovanou sumu se k zájmu nakonec otočily zády Manchester United i Chelsea. Možností bylo i návrat ke Spurs, ale ti rozhodně nemají v plánu vyhazovat miliony komínem, když se ukazuje, že i levně se dá dokráčet do finále Ligy mistrů.

Fanoušci Bílého baletu samotného hráče opětovně kritizují a dožadují se jeho konce. Také Bale by se odchodu nebránil, což nasvědčuje i fakt, že během této sezóny zaznamenal několik konfliktů se svými spoluhráči a dodnes se nedokázal naučit španělsky. Problémem jsou také častá zranění, která mu brání v LaLize v rozletu.

Real před novou sezónou zbrojí a potřebuje si udělat místo v kabině. Odskákat by to měl Bale, jež by podle listu The Sun mohl zamířit do Bundesligy. Bavorský velkoklub Bayern Mnichov zvažuje jeho roční hostování s možností opce. Německý mistr hledá pro novou sezónu křídla, neboť Robben a Ribéry klub po dlouhých letech věrné služby opustili.