Nice a Marseille se v tabulce lepí na PSG, Neymar ale zase rozhodl v závěru

Štrasburk doma v pátek večer připravil Nantes druhou porážku v této sezóně, černého koně soutěže zastavila penalta v 89. minutě, kterou proměnil domácí Ajorque. Marseille se navzdory remíze 1:1 v Montpellieru drží na špičce tabulky, v utkání byly vidět mimochodem taky tři červené karty. Bordeaux doma uhrálo nerozhodný stav 2:2 se Stade Brest až do konce utkání. Méty doma podlehly Amiens 1:2. Na vedoucí PSG se bodově alespoň prozatím dotáhlo Nice, které porazilo Dijon 2:1 a je druhé v tabulce hned před Marseille. Nimes doma zdolalo Toulouse 1:0, zatímco Monako na hřišti Reims pouze bezbrankově remizovalo. Neděle nabídla šlágr kola mezi Lyonem a PSG. Rozhodující moment znovu obstaral hvězdný Neymar. Proti Štrasburku rozhodl ve druhé minutě nastavení, nyní po přihrávce Di Maríi skóroval tři minuty před koncem základní hrací doby.