Trpišovského lákají moskevské velkokluby! Zamíří za Králem nebo ke konkurenci?

Trpišovského lákají moskevské velkokluby! Zamíří za Králem nebo ke konkurenci?

Vynikající práce Jindřicha Trpišovského si v Rusku už dávno všimli. Dokládá to nejen přestup Alexe Krále a velký zájem o Tomáše Součka, ale podle betting.team se dva moskevské celky Dynamo a Spartak zajímají nyní i o samotného kouče pražské Slavie.

Trpišovský vede Slavii od prosince 2017 a za tu dobu odvedl pořádný kus práce. S červenobílými dokázal dvakrát vyhrát ligu a v loňské sezoně k titulu přidal i triumf v domácím poháru. Navíc s vršovickým týmem došel až do čtvrtfinále Evropské ligy, kde nestačil na pozdějšího vítěze – londýnskou Chelsea.

V letošní sezoně pak dokázal po dvanácti letech vrátit sešívaným Ligu mistrů, když pražský klub Petr Čech nalosoval do skupiny smrti s Borussií Dortmund, Interem Milán a Barcelonou.

Po dvou zápasech má český celek na kontě jeden bod za remízu 1:1 ze San Sira. Před týdnem pak po velmi slušném výkonu padl doma s německým velkoklubem 0:2.

S ruskými celky Slavia v posledních měsících často vyjednávala. Především o hvězdných borcích. Alex Král nakonec odešel do Spartaku na začátku září za astronomických 310 milionů korun. Ve hře byl i odchod Tomáše Součka, za něhož ruské celky nabízely ještě mnohem více, ale český reprezentant na východ odmítl jít.

Nyní by se tímto směrem mohl vydat sám kouč, který se ocitl v hledáčku dvou předních týmů.