Trenérská rošáda v Plzni? Viktoriáni mají už v rukou náhradu a také Vrba nezůstane bez práce

Trenérská rošáda v Plzni? Viktoriáni mají už v rukou náhradu a také Vrba nezůstane bez práce

Další bodová ztráta v české nejvyšší soutěži zřejmě rozhodla. Podle nejnovějších informací z dobrých blízkých zdrojů by měl být v brzké době odvolán kouč Pavel Vrba a nahrazen novou tváří. Západočeský klub potřebuje po nevýrazném podzimu vzpruhu, která jej vrátí na vrchol. A vedení Plzně si slibuje, že by ten správný impulz mohl přijít ze slovenské trenérské školy.

O konci Vrby v Plzni se hovoří již delší dobu, ačkoliv si to samotný trenér na žádné tiskové konferenci nepřipouštěl. Jeho jméno bylo spojováno i s pražskou Spartou, ale tento tah by fanoušci obou táborů jen stěží rozdýchávali.

Vrbu by měl v Doosan Aréně nahradit zkušený slovenský trenér Adrian Gula. Jeho jméno již figurovalo na jídelníčku Plzně, ale nyní se má spolupráce stvrdit podpisem kontraktu. Slovenská jednadvacítka by ale tím pádem byla bez trenéra, což by ale taktéž mělo být adekvátně vyřešeno. Na tento post by se měl vrátit český kouč Pavel Hapal, který aktuálně vedl slovenský národní tým.

A jaká budoucnost čeká českého kouče, který v minulosti vedl i náš národní tým či si vyzkoušel angažmá v Rusku? Vrba by měl usednout na lavičku slovenského národního výběru a pomoci mu k lepším výsledkům.