Trio pokušitelů u Hušbauera nepochodilo. Nezmar nabídl zkušeného záložníka do Německa

Trio pokušitelů u Hušbauera nepochodilo. Nezmar nabídl zkušeného záložníka do Německa

Velký otazník se stále vznáší nad budoucností českého záložníka Josefa Hušbauera. Český reprezentant s minulostí v pražské Spartě poslední roky věrně sloužil v barvách městského rivala z Edenu. Vršovický klub mu však chtěl umožnit odejít do zahraničí, což je však zatím nejisté, neboť jednání s triem pokušitelů nedopadla podle představ.

Zájem o devětadvacetiletého středopolaře měl LASK Linec, ale hráč tuto adresu odmítl. Další možností bylo Bulharsko, kde probíhala jednání, avšak také bez výsledku. Blízko zisku záložníka byl i Düsseldorf, ale Hušbauer se nakonec k týmu, který soustředění absolvuje v Marbelle, nepřipojil.

Podle posledních zpráv deníku Sport však není ještě nic ztraceno. Pomocnou ruku Hušbauerovi podal sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar, který oslovil v Německu druholigové Drážďany.  Ty jsou aktuálně ohroženy sestupem, neboť v tabulce druhé Bundesligy figurují až na posledním místě. Okysličení ve středu pole by jistě tento klub bral.

Problém je však v požadavcích, které si hráč určil. Trio pokušitelů neuspělo a Hušbauer několikrát zopakoval, že ho zahraničí láká, ale za každou cenu Eden opouštět nebude. Pokud by během zimního přestupového okna nenalezl vhodného zaměstnavatele, zapojil by se do přípravy Slavie a jaro nejspíše přečkal na této adrese.