Další zájemce o Komličenka

Další zájemce o Komličenka

I když v posledních dnech se hojně spekuluje o tom, že Nikolaj Komličenko má namířeno do Slavie, tak vše nakonec může dopadnout úplně jinak. O Komličenkovy služby projevilo vážný zájem Dinamo Moskva, které je momentálně v ruské lize na osmém místě.

Po tom, co se Komličenko objevil v reprezentaci, výrazně v Rusku vzrostlo povědomí o tomto kanonýrovi, který se v minulé sezóně stal nejlepším střelcem české ligy a i letos v ní má slušně našlápnuto. Právě konzistence Komličenkových výkonů zaujala jak Slavii, tak přední ruské kluby.

Podle ruských zpravodajů už se dokonce sešli zástupci Dinama Moskva s Komličenkovým agentem, aby se předběžně mohli domluvit na podmínkách smlouvy. Sám Komličenko by se podle zpráv z Boleslavi návratu do Ruska nebránil.

Otázkou bude, jestli dokáže ruské Dinamo splnit požadavky Mladé Boleslavi, která si cení Komličenka na bezmála 100 miliónů korun. Nabídka Dinama je zatím podstatně nižší a bude tak zajímavé sledovat, jak celá situace ohledně Komličenka dopadne.

Vypadá to tak, že pokud bude chtít Slavia získat Komličenka do svých služeb, bude muset výrazně přitlačit na pilu. Slavia prý zatím nabízí Mladé Boleslavi pouze půlroční hostování, na což v Boleslavi nemíní přistoupit.