Boleslav se o poháry popere bez Mešanoviće, bosenský útočník míří na hostování do Turecka

Boleslav se o poháry popere bez Mešanoviće, bosenský útočník míří na hostování do Turecka

Mladá Boleslav přijde v jarní části sezony o jednoho hráče ze své úderné dvojky. Muris Mešanović se vydává pomoct zachránit tápající Kayserispor.

Devětadvacetiletý forward působil na tuzemské scéně již od roku 2008, kde si zahrál za takové kluby, jako jsou Jablonec, Jihlava, Slavia, s níž oslavil ligové prvenství, anebo právě Boleslav. U posledního zmíněného celku nadaný útočník odehrál poslední rok své kariéry.

V rámci pátečního dopoledne vydal klub z města automobilů prohlášení, že jejich ofenzivní klenot, který na podzim vstřelil 11 soutěžních branek, odchází na výpomoc do Kayserisporu, jemuž v aktuálním ročníku patří osmnáctá příčka.

Poslední celek turecké Süper Lig vede známý chorvatský kouč Robert Prosinećki, jenž má za sebou opravdu pestrou hráčskou i trenérskou historii. Po nové volbě do útoku ovšem sáhl z toho důvodu, že se jeho mužstvo trápí zejména v koncovce.

Muris Mešanović tedy odchází podle předběžné domluvy na půlroční hostování. Klub zatím nezmínil, zdali je součástí dohody i opce na trvalý přestup.