Příbram už není tak odevzdaná jako předtím. Kluci dřou a hrají s čistou hlavou, všiml si Fantiš

Příbram už není tak odevzdaná jako předtím. Kluci dřou a hrají s čistou hlavou, všiml si Fantiš

Osmadvacáté kolo Fortuna:ligy bude pro ofenzivního univerzála Antonína Fantiše velmi pikantní. Jeho Ševci, kteří jsou v tabulce čtrnáctí, se utkají s šestnáctou Příbramí, ze které na zlínskou Letnou přišel.

"Samozřejmě pro mě je to pořád trošku jiné. Vždyť ještě loni jsem tam hrál. Jinak už jsem proti ní odehrál celkem dost zápasů. Sobotní utkání není první a asi ne poslední," ozřejmil v interview pro stránky fcfastavzline.cz osmadvacetiletý borec.

Zlínští mají za sebou pár remíz a už by potřebovali bodovat naplno. "Když střetnutí zvládneme, mohli bychom se trošičku uklidnit a mít lepší pozici pro nadstavbovou část. To samé platí ale i pro Příbram. První krok k tomu, abychom uspěli, bude do utkání hlavně dobře vstoupit. Musí být od začátku všem jasné, že chceme vyhrát. Potřebujeme dostat soupeře pod tlak, hrát dobrou hru. Samozřejmě by nám hodně pomohl první gól. Na druhé straně se musíme vyvarovat tomu, abychom stejně jako v Boleslavi hned neinkasovali," pokračoval na webu fcfastavzlin.cz svěřenec kouče Bohumila Páníka.

A jak se mu vůbec nejbližší soupeř v poslední době pozdává? Byť prohrál Horváthův soubor se Slavií, pár dní předtím dokázal zaskočit Sigmu Olomouc...

"Příbram v posledních zápase hraje hodně uvolněně. Kluci makají, dřou. V jejich hře je vidět práce trenéra Horvátha. Soupeř nebude úplně tak odevzdaný jako předtím. Naopak, určitě bude šlapat. Všechno je to o hlavě. Oni přijdou, řeknou si, že horší už to být nemůže a do důležitých zápasů jdou s čistou hlavou. Nemají co ztratit, spousta lidí je odepíše. Vypadá to, že Příbram už je v háji, kluci do toho ale pak šlápnou a důležité utkání i se silnými soupeři zvládnou," zakončil zkušený hráč, jenž v minulosti prošel také Baníkem či Jabloncem.

Motivace hráčů by měla být taková, že působí v Sigmě a měli by do toho dát všechno, žehral Látal