Připravte se, tento hráč ohromí svět! myslí si Messi

Připravte se, tento hráč ohromí svět! myslí si Messi

Predikce o tom, kdo je nebo bude nejlepší, jsou v současné době velmi oblíbené, že se k nim rozhodla připojit i slavná ikona Barcelony.

Sám Lionel Messi, který je podle mnohých považován za nejlepšího fotbalistu současnosti, se odvážil tipnout, kdo by kvalitami a potenciálem mohl být jeho nástupcem.

Většina fanoušků by se zaměřovala na hráče, jako jsou například Mbappé, Rashford či Haaland, ale hrdinný kapitán Katalánců sáhl úplně vedle k ještě ne tak známému jménu.

„Sledoval jsem Masona Mounta a musím říct, že má potenciál stát se jedním z nejlepších fotbalistů na světě,“ uvedl stručně na adresu jednadvacetileté hvězdy Chelsea, která o sobě začala dávat nejvíce vědět až v této sezoně pod vedením Franka Lamparda.

Vedle Mounta si Messi troufl označit ještě pár dalších jmen. „Velký potenciál má v sobě například také Phil Foden. Určitě nám předvede ještě spoustu zajímavých věcí,“ poukazoval na svěřence Pepa Guardioly z Manchesteru City.

A list doplňuje samozřejmě i nadaný záložník Barcelony. „Frenkie de Jong je na svůj věk naprosto dokonalý nahrávač. Něco takového jsem od nikoho v jeho věku ještě neviděl,“ žasl Messi.